Bedava Chat Sohbet

Zaman değişti ve bununla birlikte insanların olumlu şeyler yapma yolları değişti. Birkaç yıl öncesine kadar maksimum insanlar sinema salonlarının önünde sinema biletleri için sıraya giriyorlardı. En sevdiğimiz takımın istisnai bir kasabadaki bir stadyumda kumar oynamasını gözlemlemek isteseydik, o oyun için bir fiyat etiketi satın almak için daha önce o metropolde gitmeliydik ya da kesinlikle o şehirde dostlarımıza ya da akrabalarımızdan birine yalvarmalıydık. bizim için bir bilet al. Günümüzde tüm bunları, sadece bir fare düğmesine tıklayarak evimizin göreceli teselliinden yapabiliyoruz.

İçimizdeki kanepe patates, kahve barında veya başka bir yerde onlarla buluşmak yerine sosyal ağlarda çevrimiçi arkadaşlarla konuşmayı tercih ediyor. Noel sezonunda postacıya ulaşmak için sabırsızlıkla ileriye bakıyorduk, böylece ne kadar yeni Noel oyun kartının geldiğini görebiliyorduk. Bugünlerde postacıyı düşünmek zor. Bunun yerine, ne kadar yeni e-oyun kartının geldiğini görmek için e-postalarımızı test ediyoruz. Netin hayatımızı ne kadar takdir ettiğini değiştirdiğini düşünerek, günümüzde giderek daha fazla insanın çevrimiçi kurmayı tercih ettiğini gözlemlemek her zaman beklenmedik değildir.

Daha önce hiç çevrimiçi çıkıp çıkmadığınızı öğreneceğiniz için on-line ilişkinin hem avantajları hem de dezavantajları vardır. Net, gerçek kimliğimizi ve imkânlarımızı gizlememize izin verir, kadın olduğunu iddia eden karakterin kesinlikle kadın olarak poz veren bir erkek olacağına dair birinci derecedir. Ne kadar denerseniz deneyin, açıkça tanışana kadar ve o kadar gerçek kimliğini tespit etmenin bir yolu yoktur. Bu tehlikelere on-line mahkemede akranlarımız tarafından atıfta bulunuldu, ancak güçlük çekiyoruz.

Karşılık verdiğimiz erkek veya kadının alternatif cinsiyetten biri olduğu gerçeğini körü körüne teslim ediyoruz. Bazılarımız da aynı cinsiyetten biriyle çıkmak isteyebiliriz. Bunun dışında, on-line ilişkinin eğlencesinde eğlenmek isteyenler için risk oluşturan başka şeyler de var. Asla doğru tanımadığınız birinden film almayın. Size kötü amaçlı bir niyetle gönderilen virüslü bir rapor olabilir. Muhtemelen sabit diskinizdeki herkese açık olmayan tüm kayıtlarınızı çalabilecek bir hatadır.

İnsanların sadece birkaç hafta boyunca temasta oldukları birine körü körüne nakdi yaptıkları durumlar olmuştur. Daha sonra, diğer bireyin kimliğini test etmek için bile uğraşmadan özel bilgilerini ileten başkaları var. On-line arkadaşlığın sevinçleri ve eğlenceleri hakkında hiç şüphe yoktur, ancak dikkate almanız gereken olumlu konular vardır. Şimdi dikkatli olmuyorsanız ve ne yaptığınızı düşünmüyorsanız, kendinizi riske atmış olabilirsiniz. Bazı insanlar on-line kurmanın kişisel 

geveze     tr sohbet   bizim mekan    mynet sohbet

0コメント

  • 1000 / 1000